Pneuservis

Prodáváme, montujeme a vyvažujeme všechny značky běžných rozměrů automobilových pneumatik. Poradíme vám s výběrem a uděláme odbornou montáž a vyvážení kol vašeho automobilu.

AUTOSERVIS A PNEUSERVIS SOJKA PRAHA 4 – HÁJE, WAGNEROVA 138

Náš autoservis a pneuservis je rodinná firma. Od 1. října 2002 pneuservis Sojka poskytl služby tisícům spokojených zákazníků. Nabízíme kompletní služby: Prodej nových pneumatik, disků, autopříslušenství, přezouvání zimních a letních pneumatik na všechny typy vozů, drobné karosářské opravy, opravy automobilů, autodiagnostika, výměny oken, měření geometrie náprav, lepení protislunečních fólií , desinfekce a plnění klimatizací.

Diky strategii rodinného podniku se nám dlouhodobě daří prodávat a přezouvat pneumatiky na vaše vozy za velmi přijatelné ceny. Většinu pneumatik běžných rozměrů má náš pneuservis skladem, speciální rozměry pro vás naskladníme. Nadále rozšiřujeme svoje služby v oboru opravárenství motorových vozidel (např. plnění a desinfekce klimatizací, výměny autoskel apod.)

Otevírací doba

V našem servisu vás rádi přivítáme ve  všední dny mezi  9 – 18 hodinou. V sobotu a mimo tuto pracovní dobu přijímáme vozy po předchozí telefonické objednávce.

6 důvodů proč využít služeb našich servisů